Angelika Czubacka-Pędzisz

radca prawny

Absolwentka UMCS w Lublinie, wykładowca w ramach szkoleń dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa nieruchomości. Ekspert internetowego wydania Gazety Wyborczej i Gazety Finansowej. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości oraz prawie rodzinnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Z powodzeniem reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych. Skuteczny mediator.
[Więcej >>>]

Kontakt z prawnikiem

O mnie

Kim jestem? 

Przede wszystkim mamą, żoną a następnie radcą prawnym. 

Wykonywanie tego zawodu to nie tylko praca ale swojego rodzaju misja, gdyż umożliwia mi zaspakajanie wrodzonej potrzeby niesienia pomocy. 

Czy czuje powołanie do jego wykonywania? 

Oczywiście, że czuję. Sprawy ludzi i chęć pomagania im zawsze były mi bliskie. 

Oczywiście mogłabym się realizować także jako psycholog lub lekarz ale niestety zamiast biologii kochałam historię i politykę więc wybór był dość oczywisty. 

Dlaczego sprawy rodzinne? 

Ponieważ decydując się na wsparcie prawnika w sprawach rodzinnych oprócz tego, że pełnomocnik powinien wyróżniać się wiedzą i doświadczeniem, powinien posiadać jeszcze jedną cechę. 

Musi umieć i potrafić słuchać ludzi. Ja potrafię.  

Na co dzień zajmuję się nieruchomościami jednak sprawy rodzinne wracają do mnie jak bumerang. Zawsze z polecenia. Klienci ufają mojej wiedzy i intuicji. 

Z powodzeniem reprezentuję Klientów na sali sądowej jednakże jestem wielkim zwolennikiem rozmowy i negocjacji. Kilka kursów z zakresu mediacji niewątpliwie nie poszło na marne.

Wsparcie jakiego udzielam Klientom,  daje mi każdego dnia ogromną satysfakcję, zmusza do szukania niestandardowych i indywidualnych rozwiązań a dodatkowo gwarantuje mi zaspokojenie ambicji i co najważniejsze nie ma miejsca na nudę. 

Ta praca, ten zawód to ciągły rozwój i wyzwanie. 

Obecnie, jako radca prawny wraz ze wspólniczką Mec. Agnieszką Stec-Bielak, prowadzę od wielu lat własną Kancelarię PRORADCY Stec-Bielak& Czubacka-Pędzisz Sp.K. w Warszawie.

Zapraszam do lektury bloga oraz do kontaktu >>

Angelika Czubacka-Pędzisz
radca prawny

*****