Angelika Czubacka-Pędzisz

radca prawny

Absolwentka UMCS w Lublinie, wykładowca w ramach szkoleń dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa nieruchomości. Ekspert internetowego wydania Gazety Wyborczej i Gazety Finansowej. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości oraz prawie rodzinnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Z powodzeniem reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych. Skuteczny mediator.
[Więcej >>>]

Kontakt z prawnikiem

O blogu

Rozwód jest zawsze jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Niektórzy podejmują ją samodzielnie a niektórzy są stawiani przed faktem. Przez wiele lat swojej praktyki zawodowej wspierałam mężczyzn, kobiety, osoby które podjęły decyzję o rozwodzie samodzielnie bądź osoby którym małżonek zakomunikował takie rozwiązanie. Zawsze jest to czas ważnych i często nieodwracalnych decyzji i działań. Małżeństwo to nie tylko związek formalny, który wymaga rozwiązania. Rozwód pociąga za sobą konieczność uporządkowania kwestii związanych z opieką nad dziećmi, mieszkaniem oraz spraw majątkowych. 

Każdy z tych etapów jest specyficzny i trudny. Moim Klientom doradzam rozważnie z uwzględnieniem ich faktycznej sytuacji życiowej. Staram się być wsparciem merytorycznym na najwyższym poziomie ale niejednokrotnie od prawnika oczekuje się w takich sytuacjach zrozumienia, wysłuchania i doradztwa. To w jaki sposób pokierujecie swoim życiem w trakcie rozwodu, ustalicie zasady opieki nad dziećmi, wysokość alimentów oraz jak zdecydujecie podzielić majątek zdeterminuje Wasze dalsze życie. 

Podejmujcie rozważne decyzje oraz działania jak najlepsze dla Siebie. 

Dla mnie pomoc prawna w sprawach rozwodowych to nie tylko praca ale i misja. Zawsze staram się ja wykonywać w oparciu o zaufanie i doradztwo prawne na najwyższym poziomie. 

Ufam, iż mój blog będzie stanowił źródło niezbędnych informacji na temat waszych praw, procedury związanej z rozwodem, ustaleniem opieki nad dziećmi, dochodzeniem alimentów oraz podziałem majątku. 

Zapraszam Cię do lektury, a jeśli będziesz miał do mnie pytania zachęcam Cię do kontaktu. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>

***